Tööpakkumised

Tallinna Loomaaed on Tallinna Kultuuriameti hallatav asutus. Loomaaia tegevusvaldkondadeks on keskkonnaharidus, loodushoid, liigikaitse ja teadusuuringud. Oleme ainuke omataoline Eestis ning meie kollektsioonis on üle 550 liigi ja enam kui 13 000 isendit. Loomaaeda külastab aastas üle  400 000 inimese.

Tallinna loomaaia teadusliku liigikaitse labor otsib mõneks kuuks naaritsate hooldajat haiguslehel oleva töötaja asendamiseks. Tööaja algus märtsis või aprillis. Ootame inimest, kes armastab füüsilist tööd värskes õhus ja soovib anda oma panuse ühe ohustatuima pisikiskja kaitsesse.

CV palume saata kadri.ashford@tallinnzoo.ee

Loomaaia Keskkonnahariduskeskuse MEENEPOOD pakub suve –sügisperioodiks maist-novembrini tööd sõbralikule, särasilmsele müüjale-klienditeenindajale.

Tööülesanded:

  • kaupade aktiivne müük ja klientide viisakas teenindamine;
  • kaupade müügiks ettevalmistamine ja väljapanek  müügisaali;
  • kaupade ja kaupluse korrashoid.

Kandidaadilt eeldame:

  • ausust ja kohusetundlikkust, täpsust ja korrektsust, aktiivsust, head suhtlemisoskust, rõõmsameelsust;
  • eelnev müügitöö kogemus on eeliseks, kuid väljaõpe toimub ka kohapeal;
  • vene- ja inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil.

Pakume:

  • tööd graafiku alusel: 2 päeva tööl- 2 päeva vaba;
  • stabiilset sissetulekut ja sotsiaalseid garantiisid;
  • kaasaaegset töökeskkonda keskkonnahariduskeskuses Tallinna Loomaaias.

Tööle asumise aeg: 15. aprill

Tööaeg:

  • mai-august 10.00-19.00
  • september-oktoober 10.00-17.00

Asukoht: Ehitajate tee 150, Tallinn

Kandideerimiseks saatke palun oma CV hiljemalt 02.04.2019 aadressile: kersti.remmel@tallinnzoo.ee, tel 5332 5454

Otsime oma meeskonda elektrikut.

Peamine tööülesanne:

Elektrik teeb elektritöid, paigaldab või hooldab elektrivõrke ja -seadmeid. Tema tegevusalasse jääb kõik elektriga seonduv elektrijaamadest koduste elektritöödeni.

Nõudmised kandidaadile:

  • kesk-eriharidus või kutseharidus, kasuks tuleb kutsetunnistuse või pädevuse olemasolu;
  • kasuks tuleb erialane töökogemus
  • eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil;
  • hea meeskonnatöö oskus ning positiivne suhtumine oma töösse.

Omalt poolt pakume:

  • huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis;
  • meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda;
  • töötasu 1000 eurot (bruto).

Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 17.03.2019 aadressile toomas.sula@tallinnzoo.ee. Kontaktinfo Toomas Sula tel 508 8697.

Avatud

  • Kassa
    9-17
  • Siseekspositsioonid *
    10-18
  • Laste loomaaed
    10-17

* Siseekspositsioonid on esmaspäeviti suletud
Loomaaias võib viibida kuni kaks tundi pärast kassade sulgemist

Kuidas tulla

Paldiski mnt värav

Peatus ZOO: buss nr 21, 21B, 22, 37, 41, 42 ja 43; autoga, jalgrattaga või jalutades

Ehitajate tee värav

Peatus Meistri, Nurmenuku või Karikakra: nt buss nr 10, 12, 16, 26, 27, 28, 37, 41, 42, 43 ja 45; autoga, jalgrattaga või jalutades

VAATA VÄRAVATE ASUKOHTI KAARDIL

Kontakt

E-R +372 6943 300; Hädaabi: 512 69 65
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150 / Paldiski mnt. 145, Tallinn

Tagasiside